En yüksek faiz hangi bankada?

Parasını bankalarda değerlendirerek para kazanmak isteyenlere özel olarak en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı araştıramasını sizlere sunduk. Siz de aşağıda bulunan bilgileri inceleyerek, en iyi faiz kazandıran bankadan e-vadeli mevduat hesabı açabilir, günlük, aylık, 32 günlük, yıllık veya sizin belirlediğiniz vadede faize paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde en yüksek faiz kazancı ile mevduat faizlerinin oranları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bankalarda açılan mevduat hesapları yerine bankaların internet şubelerinden kolaylıkla açılabilen e-vadeli mevduat hesapları daha yüksek kazanç sağlamaktadır. Siz de bankanızın internet şubesini kullanarak hemen bir e-vadeli hesap açabilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

En yüksek faiz veren bankalar sayfasında yer alan bilgilere göre, sizler için oluşturduğumuz bu konuyu inceleyerek en iyi faiz kazandıran bankayı tespit edebilir, ilgili bankadan vadeli mevduat hesabı açabilir ve paranızı yatırarak vade sayısı kadar faiz kazancı elde edebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl faizlerin %10 bandında seyrettiğini buradan belirtmekte yarar var. Bu yıl dolarda olan artıştan kaynaklı olarak Merkez Bankası’nın faizleri arttırmasıyla beraber devlet bankaları dahil tüm bankalarda TL mevduat faizlerinde fırlama oldu. Bununla beraber faiz oranları %15’den %25’e kadar çıktığı görülmektedir. Böyle bir fırsat varken, siz de aşağıda bulunan bankalardan biri yada bir kaçında e-vadeli hesap açarak hemen para kazanabilir, faiz geliriyle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayfamızda sadece TL cinsinden para yatırımları için mevduat faizlerini sizlere sunduk. Euro veya Dolar gibi yabancı para birimi mevduat hesaplarının faiz oranları %2, %3 civarında seyrettiğinden dolayı oldukça düşük olan yabancı para birimi mevduatlarını önermiyoruz. 2019 mevduat faiz oranlarının %30’u aşacağı beklentiler arasındadır.

Aşağıda bulunan vadeli mevduat hesabı faiz oranları, bankaların resmi sitesinde hesaplanmış olup 100.000 TL 32 gün vadeli hesaba göre yansıtılmıştır. Bazı bankalarda vade ve yatırılan mevduat miktarı değiştikçe faiz oranları da değişebilmektedir. Aşağıda yer alan mevduat hesaplamalarına da göz atarak hangi bankada ne kadar kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA 2019

Banka

Mevduat Faizi (%)

Burgan Bank e-vadeli

26,25

İNG Bank E-Turuncu Hesap

25

Odeabank Oksijen Hesap

26

Akbank Vadeli Mevduat

23

Denizbank Mevduat

23

CEPTETEB

23

Ziraat Bankası

18,50

Garanti Bankası e-vadeli

18

Vakıfbank

18

Halkbank

16,75

İş Bankası

16,20

HSBC mevduat

20

EnPara Mevduat

22

ICBC Mevduat

26

Şekerbank

24

Finansbank

24

Yapı Kredi

23,90

Alternatif Bank e vadeli

24

Yukarıda yer alan bankaların karşılaştırması herhangi bir faiz oranına veya sponsorluğa dayalı olarak yapılmamakla birlikte, sıralama rastgele yapılmıştır. Tüm bankaların mevduat faiz oranları 2019 yılı karşılaştırması, bu sayfamızda sizler için hazırlanmıştır. Bu tablodaki karşılaştırmayı yaparak siz de e-vadeli hesap açtıktan sonra hemen kazanabilirsiniz.

Güncelleme: 20.10.2018

Mevduat Hesaplama:

10 bin tl mevduat hesaplama

20 bin tl mevduat hesaplama

30 bin tl mevduat hesaplama

40 bin tl mevduat hesaplama

50 bin tl mevduat hesaplama

60 bin tl mevduat hesaplama

70 bin tl mevduat hesaplama

80 bin tl mevduat hesaplama

90 bin tl mevduat hesaplama

100 bin tl mevduat hesaplama

1 milyon tl mevduat hesaplama

En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankaların müşterilerine sunduğu vadeli mevduat faiz oranları güncel piyasaya göre değişebilmektedir. Bu değişimler aylık olarak olabileceği gibi, Merkez Bankası faiz arttırım veya faiz indirim kararları sonrasında da olabilir. Siz de bu sayfamızda yer alan banka mevduat faiz oranları 2019 karşılaştırmasını yapabilir, tüm bankaların e-vadeli hesap faizlerini inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm içerikler “bilgi vermek” amacıyla yayınmakta olup, kredibankalar org herhangi bir doğruluğu da kabul etmez. Paranızı vadeli mevduat hesabına yatırmadan önce bankanızdaki güncel faiz oranlarını kontrol etmenizde yarar olacaktır. 2019 yılında mevduat faizlerinin %20 – %30 bandında olması da beklentiler arasındadır. TL dışında yabancı para birimlerine (Dolar ve Euro) verilen faiz oranlarının düşük olmasından dolayı sitemizde sadece TL mevduat faizlerini yayınladık. Ayrıca güncel hesaplamalar da yaparak çok yakında sizlerin kullanımına sunacağız.

En yüksek faiz veren bankalar

Yukarıdaki hesaplamalar 100.000 TL 32 günlük faiz hesaplamasına göre yapılmıştır. Sitemizi takip ederek faiz hesaplamarını karşılaştırabilir, en iyi faiz veren bankaya paranızı yatırarak hemen mevduat hesabıyla para kazanmayla başlayabilirsiniz. Bazı bankalar hoşgeldin faizi adı altında daha yüksek faizi belli bir süre kazandırabilmektedir. Ayrıca vadeli mevduat hesaplarından Merkez Bankası bsmv ve diğer isimlerle faiz kazancı üzerinden vergilendirme yapmaktadır. Kazanç hesaplaması yaparken toplam değil “net kazanç” olmasına da dikkat ediniz. En yüksek faiz veren banka 2019 yılında bu sayfada sizler için karşılaştırmıştır, bankaların üzerine tıklayarak mevduat hesapları ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip ederek güncel faiz oranlarını karşılaştırabilir, mevduat hesaplamalarına göz atabilir ve en iyi faiz veren bankada paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Paranızı e-vadeli mevduat hesabında değerlendirmek için sitemizde yer alan faiz hesaplamalarına da bakabilir, hangi bankanın mevduat hesabında ne kadar net kazanç kazanacağınızı da öğrenebilirsiniz. Mevduat hesapları faiz oranlarını karşılaştırarak, ilgili bankayı tercih edip en iyi faiz veren bankadan e-vadeli mevduat hesabı açın ve siz de hemen kazanmaya başlayın.

https://www.kredibankalar.org/mevduat/en-yuksek-vadeli-hesap-faizi-veren-banka-9-h3429.html

Yorumlar (0) Yorum Yap

/