Kendinize En Uygun Tarifeyi Seçebildiğiniz Girişim: Tarifebilir.com

Kardelen Sepetçi

Kardelen Sepetçi

İAL13'/ YTÜ / #biryenipalmiye

İhtiyaçlara ve bütçeye en uygun tarifeleri bulmak, cep telefonu kullanıcılarının en çok zorlandıkları konuların başında geliyor.

BTK verilerine göre her ay yaklaşık 1 milyon cep telefonu kullanıcısının numarasını farklı bir GSM operatörüne taşıdığı Türkiye’de tüketicilerin birçoğu ihtiyaca en uygun tarifeyi bulma noktasında zorlanıyor.

Cep telefonu kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun tarifeyi kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olmak amacıyla yola çıkan Tarifebilir.com GSM operatörlerinin sunduğu güncel tarife seçeneklerini aynı anda görme, aralarında karşılaştırma yapma, numara taşıma ve en uygun tarifeye ulaşma imkanı sunuyor.

3 adımda istediğiniz tarifeye geçin

Milyonlarca cep telefonu kullanıcısının ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun tarifeyi bulmakta zorlandığına dikkat çeken Tarifebilir.com Kurucu Ortağı Serkan Türkoğlu, sistemin çalışma prensibi ile ilgili şu bilgileri veriyor: “Kullanıcıların mevcut GSM operatörlerini, faturalı veya faturasız olarak kullandıkları hat tipini ve mobil internet kullanım alışkanlıklarını dikkate alıyoruz. Böylece hem mevcut operatörlerindeki hem de diğer operatörlerdeki en uygun tarifeleri listeleyerek kişiye özel tavsiyelerin oluşturulmasını sağlıyoruz.”

Tarifebilir.com 3 adımda ihtiyacınız olan tarifeye geçmenizi mümkün kılıyor.Basit, anlaşılır ve kullanıcı dostu ara yüzü ile tarifebilir.com, ayrıntılı filtreleme seçeneklerine de sahip. Dilerseniz size özel oluşturulan tarife listesini, GSM operatörlerinin sunduğu hediye sinema bileti, ücretsiz müzik servisi, havaalanı transferi gibi hizmetlere göre de daraltıp aradığınız tarifeyi bulabiliyorsunuz.”

Mayıs ayı itibariyle günlük ortalama 2.500 tekil ziyaretçisi olan ve her ay katlanarak artan bir kullanıcı grafiğine sahip Tarifebilir.com’un 2016 yıl sonu itibariyle aylık 500 bin kişiye ulaşması bekleniyor.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/