Ekip arkadaşı bulabileceğiniz dijital platform: StartupHR

Girişimcilerin en önemli sorunlarından biri doğru ekibi ve ekip arkadaşlarını bulabilmektir. Çoğu zaman girişimlerin dağılmasına sebep olan veya en başında başlamadan biten bir çok kötü tecrübeler duyuyoruz. İşte tam burada StartupHR, geleceğin ekonomisi olan girişimcilik ekosistemine katılıp startuplarda çalışabileceğiniz, ortak ve stajyerler bulabileceğiniz, ekibinizi genişleterek startup veya teknoloji şirketinizi daha hızlı büyütebileceğiniz dijital platform olmayı hedefliyor.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimlerinden olan StartupHR, Startupların en büyük başarısızlık nedenlerinden biri olan ekip problemini çözen ve üniversiteler, kariyer merkezleri, öğrenci kulüpleri, kuluçka merkezleri, teknoparklar, ortak çalışma alanları tarafından desteklenmektedir.
Nizamettin Sami Harputlu, Melike Gül Aydın, Faruk Ergünay ve Müge Bezgin’in oluşturduğu 4 kişilik genç ekibiyle birlikte StartupHR, “TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var” yarışmasında yarı finalisti ve Aslanoba Group Başkanı Hasan Aslanoba ile iş rehberliği sürecinde.
Eğer siz de girişiminiz için bir ekip arkadaşı arıyorsanız , StartupHR’a ücretsiz üye olup platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kategoriler: Gündem, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/