DEV ZİRVEYE GERİ SAYIM BAŞLADI!

Pazarlama, finans ve yatırım alanlarında kendinizi geliştirmek; iş ve staj imkanları yakalamak; bunları yaparken aynı zamanda eğlenmek mi istiyorsunuz? İTÜ Yatırım Kulübü’nün düzenlediği Pazarlama ve Finans Zirvesi’nin kapıları 6. kez sizler için açılıyor.
İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen organizasyon, pazarlama ve finans alanında Türkiye’de yapılan en büyük öğrenci etkinliği olarak dikkat çekmektedir. Bu sene 6’ıncısı düzenlenecek olan Pazarlama ve Finans Zirvesi’nde üniversite öğrencileri, Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinden alanında uzman iş insanlarıyla bir araya gelip pazarlama, finans ve yatırım alanlarında kendilerini geliştirme şansı yakalayacaktır. 4 gün sürecek etkinlik, 12 Kasım 2017 Pazar akşamı yapılacak açılış gecesiyle başlayacak olup 13-14-15 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşecek interaktif panellerle devam edecektir.

Sen de bu zirvede yerini almak, kariyerinin kapılarını aralamak istiyorsan kayıt ve detaylı bilgi için: https://www.pazarlamafinans.com

Açılış Gecesi: 12 Kasım 19.00
Etkinlik Başlangıcı: 13 Kasım 10:00 
Yer: İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Yorumlar (0) Yorum Yap

/