DERLEROĞLUGİLLER:)

Safiye cakici

Safiye cakici

Türkiye Genclik Konseyi Gazetesi İÇERİK EDİTÖRÜ batakdeniz halkla ilişkiler ve reklam & basın yayın medya Likya tv hakla ilişkiler basın yayın İnsanKaynakları&NeşetErtaş & www.batıakdeniz.com

Gerçek bir huzur ancak ınsana 30 lu yaşlardan sonra geliyor sanırım çünkü ; yıllar içerisinde yaşanılanlardan insan dersler çıkartıyor kendine payeler alıyor durgunlaşıp sıradanlaşıyor .Sonra o eski safiyane düşüncelerde yokluyor ve gerçeklere başbaşa kalıyorsun yaş 35 yolun yarısı eder…..dediği dizelere geldik şu an.Etrafındaki o devasa kalabaliğa ne oldu ? ya planlara ? eğlenceli bıtmek bilemeyen o gecelere o herksın fır fır etrafında dolandiği gecelere ? Herkesin yüzüne güldüğü günlere pahalı hedıyelerle karşılandıgın doğumgünlerine? Hani karşiliği olan her şeye kısaca? Bitti değil mi…bu gün sağına soluna baktığında sağinda koltuk solunda kanepen var:) Çünkü hata yaptın.Yanlışlar yaptın düştün kaybettin ve hatta beş parasızsın ve artık sömüremeyince onlarda gitti…Sen de akıllandın hanı hep derler ….akıllanır ya 40 ına gelınce bırak yapsın .Derleroğlu derler.

  Desen de derler demesende derler 🙂 olsanda derler olmasan da derler yapsan da derler yapmasanda derler…Derleroğlugiller:) )

Yorumlar (0) Yorum Yap

/