Değişimi Merkezine Alan Ücretsiz Bir Etkinlik: Değişim Zamanı

Sosyal Medya Kampüsü

Sosyal Medya Kampüsü

Türkiye'nin En İyi Dijital Pazarlama Eğitim Platformu!

Sosyal Medya Kampüsü’nün, Değişim Zamanı etkinliklerinin üçüncüsü, 29 Nisan Pazar Günü, Park Dedeman Levent’te gerçekleşecek.

Ücretsiz gerçekleştirilen “Değişim Zamanı” etkinliklerinin ilki geçtiğimiz Kasım ayında, ikincisi ise Mart ayında yapılmıştı. Haluk Levent ve Özgür Özkan (Özgür Şef), İsmail Küçükkaya gibi alanında markalaşmış isimlerin de dahil olduğu konuşmacılar, kendi hikayeleri ile katılımcılara ilham kaynağı olmuşlardı.
29 Nisan Pazar günü saat 09.00’da başlayacak kahvaltının ardından, Metin Önderoğlu’nun muhteşem performansıyla sizler için #DeğişimZamanı başlamış olacak.
Moderatörlüğünü Güldür Güldür ekibinden tanıdığımız başarılı oyuncu Burak Topaloğlu’nun üstleneceği etkinliğin akışı ise şu şekilde:
► 09:30 – 10:30 – Kayıt & Kahvaltı & Networking
► 10:30 – 11:15 – CEOtudent kurucusu Yağmur Avvurur ve yönetici ortağı Emre Can Durmaz, “Girişimciler, ekosistemde nasıl bir değişim yaratabilirler?” sorusunun cevabını arayacaklar.
► 11:15 – 12:00 – “Değişime direnen markalar ile değişime açık olanlar arasındaki kritik farklar nelerdir?” oturumunda 4129Grey’in Dijital Pazarlama Direktörü Kayhan Dural ve Bernardo E-ticaret Müdürü Levent Elmas sektördeki markaları değerlendirecekler.
► 12:00 – 12:15 – Kahve Molası & Networking
► 12:15 – 13:00 – “Değişen Teknoloji ile Birlikte Beslenme Alışkanlıklarımız da Değişti Mi?” konusunu tartışmak üzere kahvegibikahve’nin kurucusu Ubeydullah Güngör ve Uzunköprü Köftecisi’nin kurucusu Okan Karacan sahnede olacak.
► 13:00 – 13:45 – “Eğitim ve kişisel gelişim konularında bizi ne gibi değişimler bekliyor.” Oturumunda ise Özkent Bilişim’de Konuşmacı ve Mentör olarak görev yapan Pınar Özkent ve Junior Achievement Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Kredico Co-Founder’ı Çelik Ören bizlerle olacak.
Dolu dolu bir “Değişim Zamanı” daha sizi bekliyor. Yeni yollar, yeni vizyonlar geliştirmenize ışık tutacak bu önemli etkinliğin parçası olmak istiyorsanız, etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

Ücretsiz kayıt için: #DeğişimZamanı

Kategoriler: Etkinlik, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/