Çetin Prestij Resort Hotel

ÇETİN PRESTİGE RESORT HOTEL

Balıkesir’in en popüler tesislerinden biri olan Çetin Prestige Resort Hotel, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Tecrübe ve deneyim konusunda kendini yetiştirmiş olan ekip arkadaşları sayesinde müşterilerine olağan üstü bir kalitede hizmet vermektedir. Avşa adasında tatil yapmayı düşünen bireylerin tercih ettiği bu hotel, çeşitli özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca müşterileri ile kolay bir şekilde iletişim sağlayabilmesi için internet üzerinden de hizmet veren Çetin Prestige Resort Hotel, alanında yaşanan teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Rezervasyon işlemleri için tasarlanan veri tabanları, bunun en iyi örneğidir. Konaklama tesisi olarak müşterilerine yenilikçi çözüm paketleri sunan tesis, çocuklar ve gençler için farklı etkinlikler düzenlemektedir.

Çetin Prestige Resort Hotel tatilci yorum ve izlenimleri

Özellikle tatil planlarınızın en önemli parçası olan hoteller, bazı kriterlere göre seçilmektedir. Bu kriterlerin başında yer alan konu ise, kalmayı planladığınız hotelin sizlere sunmuş olduğu sosyal yaşam imkânlarıdır. Çetin Prestige Resort Hotel yorum, bu konuda farklı çalışmalar yapmaktadır. Her yaş bireyin rahat bir şekilde eğlenebileceği organizasyonlar hotelimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Çetin Prestige Resort Hotel, bölgede yapılması planlan konserler için misafirlerine bilgi vermektedir.

Hotelimiz bünyesinde oyun salonları, yüzme havuzları ve tenis masaları bulunmaktadır. Arıca sosyal yaşamınızın olmazsa olmazları arasında olan eğlence merkezleri ve barlar, otelimize çok yakın bir mesafededir. Bunun dışından kendi bünyemizde de konserler vermekte ve eğlenmenizi sağlamaktadır.

Otel olarak düzenli bir şekilde yat turları düzenlemektedir. Ayrıca bu turların bir kısmı tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Çocuklarınızın da sosyal yaşamanı gönlünce gerçekleştirebilmesi için hotellimiz bahçesinde farklı oyuncaklar ve parlar bulunmaktadır.

 Hotel, günün her saati güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Herhangi bir olumsuz durum karşısında acil müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Hotel de bulunan güvenlik görevlileri gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca otelimizin oldukça farklı özellikleri de bulunmaktadır. Teknik heyetimizin ve yönetim kurulumuzun ilk hedefi müşteri memnuniyetini maksimum bir şekilde sağlamaktır. Bu nedenle gerek yemek saatleri, gerekse kullanılan alanlar tamamen misafirlerimizin talepleri doğrultusunda verilmektedir.

Not:Yorum puan ve şikayetlerinizi bize yazmayı unutmayın.

Çetin Prestige Resort Hotel Hizmetleri

Sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeği

Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz süper ultra sınırsız internet

Çay ve kahve servisi 
Odanıza verilen özel hizmet paketleri

Yüzme havuzu ve spor salonları

Ekonomik fiyat garantisi

Hotelimizin bahçesinde verilen canlı müzik hizmeti

Keyifli dakikalar yaşamınız için tasarlanmış olan süit odalar

Bölgenin tanıtımını için düşünülmüş rehberlik hizmeti

kaynak:http://www.otelsor.com/cetin-prestige-resort-hotel-yorum-puan-sikayet/

Yorumlar (0) Yorum Yap

/