CEOtudent’ta Nasıl Profil Oluşturulur?

CEOtudent’ta profil oluşturmak ve içerik üretmek için öncelikle ceotudent.com/giris bağlantısından kayıt olmanız gerekiyor.
İlgili boşluğa e-posta adresinizi girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklayın. Ardından e-posta kutunuza gönderilen 6 haneli kodu ilgili boşluğa girdikten sonra kullanıcı adınızı seçeceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Kullanıcı adınız minimum 6, maksimum 20 karakter olmalıdır. Ayrıca harflerden, rakamlardan ve “_” karakterinden oluşabilir. Kullanıcı adınızı daha sonra değiştiremeyeceğinizi hatırlatalım. Kullanıcı adını da seçtikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz. 
Anasayfanın sağ üstünde yer alan profil ikonuna tıklayın.
Şu an profilinizdesiniz. Buradaki “6” numaralı “Ayarlar” seçimine tıklayın.
Ardından profil fotoğrafınızın ve kapak fotoğrafınızın üzerinde ekleme butonlarını göreceksiniz.
Aynı zamanda sayfanın biraz altına indiğinizde diğer ayarları göreceksiniz. Buradaki “Profil” sekmesinde profilinizle ilgili ayrıntıları, “Sosyal Medya” sekmesinde profilinizde görüntülenmesini istediğiniz sosyal medya profillerinizi ve “Bildirimler” sekmesinde ise CEOtudent’taki hangi etkileşimlerde hangi e-postaları almak istediğinize dair seçimlere ulaşabilirsiniz. “Kaydet” butonuna tıkladıktan sonra ayarlarınız güncellenecektir.
Tekrar profile döndüğümüzde “1” numaralı “İçerikler” seçiminde yayına aldığınız içerikleri, “2” numaralı “Beğeniler” seçiminde beğendiğiniz içerikleri, “3” numaralı “Saklananlar” seçiminde ise sakladığınız içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Sakladığınız içeriklerin diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemediğini de hatırlatalım.

“4” numaralı “Taslaklar” seçiminde daha sonra yayına almak üzere tuttuğunuz içerik taslaklarını görüntüleyebilirsiniz. Buradaki içerik taslakları üzerinde değişiklikler yapabilir, dilediğinizi yayına alabilir veya silebilirsiniz.
“5” numaralı “İstatistikler” seçiminde içeriklerinize dair istatistiklere ulaşabilirsiniz.
Şimdi “CEOtudent’ta Nasıl İçerik Oluşturulur?” sayfasını inceleyerek ilk içeriğinizi oluşturabilirsiniz.
Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (1) Yorum Yap

Onur Bursalı

Peki üye girişi, bundan sonra hep mail onay kodu ile mi olacak?

/