8 Eylül 2017
CEOtudent Yönetici Ortağı Emre Can Durmaz ile Adgager Araştırmasını Konuştuk
Kendileri için bir araştırma başlattığımız CEOtudent‘ın Yönetici Ortağı Emre Can Durmaz ile bir röportaj gerçekleştirdik. Bu röportajımızda başlatılan araştırma sonucu Gagerların verdikleri nitelikli cevaplar ile CEOtudent’ta görmek istedikleri değişiklikleri ve araştırma sonuçlarını yönetici ortak Emre Can Durmaz ile konuştuk. Şimdi sizlere bu röportajı sunuyoruz.

Öncelikle Emre Can Durmaz’ın girişimcilik hayatını ve CEOtudent’in yönetici ortağı olmasını, nasıl bu güne geldiklerini kendisinden dinliyoruz.

Emre Can Durmaz’ın öz ve eksiksiz anlatımı ile CEOtudent’in bugüne nasıl geldiğini öğrendikten sonra merak ettiğimiz diğer nokta “İnsanlar niçin CEOtudent’i seçmeli niçin takip etmeli?” oluyor.

“İnsanların kendilerine bir şey katmak için CEOtudent’e uğrayıp mutlaka içeriklerimizi tüketmesi gerekiyor. Aynı şekilde içerik üretirken de hem bu konudaki fikirlerini paylaşmak insanları rahatlatıyor…”

Kardeş Girişim…

Çapraz ateşte kalan Emre Can Durmaz’a “Adgager’da araştırma başlatma nedeniniz neydi?” diye sorduk.

“Kardeş girişim…”

Çok kısa bir sürede yüzlerce Gagerdan cevap alabildiğimiz araştırmalarımız ile ilgili sorumuzu soruyoruz: “Araştırma süreci nasıldı? Özellikle hızla ilgili süreç sizi tatmin etti mi?”
Evet efendim geldik araştırma sonuçları ile ilgili bilgi aldığımız kısma. Soruyoruz: “Gagerlar genel anlamda CEOtudent hakkında neler düşünüyorlar?”

Araştırmamız içeriklerin hazırlanması ve kategorilendirme ile ilgili soruları da içeriyor. Bu nedenle sorduk: “Peki, Gagerların içerik oluşturmayla ilgili fikirleri nasıldı?”

 

Gagerlar olarak en sevdiğimiz kısım sanıyoruz “Açık uçlu sorular”. ÖSYM bu konuda tat vermiyor olsa da Adgager araştırmalarında doldurmayı en çok sevdiğimiz kısım, bu kısım. Çünkü özgürce fikir belirtmeyi çok seviyoruz. Araştırmanın bu kısmında CEOtudent için sorumuz “CEOtudent için nasıl bir gelişme istersiniz?” idi. Emre Can Durmaz bu kısım için değerlendirmelerini bizlere açıkladı.

Çalışmamızı ne yönde ilerleteceğimizi o soru ile öğrenmiş olduk…

“Gagerların dünyayı değiştirmek istediğini biliyorum. Biz de bu dünyanın bir parçasıyız. Kendi dünyamızın da en büyük parçası CEOtudent. Kesinlikle bütün dünyaya şu an olmasa da bizim dünyamıza önemli bir etki ettiler.”Emre Can Durmaz’a tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladığı için buradan bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz ve umuyoruz ki küçük küçük dünyalar birleşecek ve “Fikri değiştir, dünya değişsin!” sloganı yerini bulacak.

Daha fazla içeriğe ulaşmak için Blogager adlı blog sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

9
Talent Summit 2020

arrow_upward