Captain Marvel’ın Müzikleri Türk Besteciye Emanet: Pınar Toprak

Ezgi Diliçıkık

Ezgi Diliçıkık

Environmentalist, Digital Addict

16 Haziran 2018

Infinity War Part I’in bizi gözyaşlarına boğan hüzünlü sonunu hepiniz hatırlıyorsunuzdur ve eğer After Credit sahnesini izlediyseniz Captain Marvel’in filmini de sabırsızlıkla beklemeye başlamışsınızdır.

DC’nin 2017’deki Wonder Woman çıkışından sonra Marvel’in kadın karakterlere daha çok önem vermek istediğini biliyorduk. Bu zamana kadar solo kadın süper kahraman filmini izlemediğimiz, yönetmen kadrosunda bir kadın yönetmene dahi yer vermeyen Marvel’ın 8 Mart 2019’da vizyona girecek olan Captain Marvel filminin müziklerini Pınar Toprak yapacak! Aynı zamanda Marvel’ın ilk kadın bestecisi olacak olan Toprak, bu güzel haberi kendi Instagram’ından duyurdu:

Pınar Toprak yaptığı Instagram paylaşımında Marvel Evreni’ne dahil olmanın ne kadar büyük bir onur olduğundan bahsederken yönetmenlere de verdikleri bu fırsat için teşekkür etmeyi unutmuyor.

Justice League albümünde bir şarkının sözlerine katkıda bulunmuş, Krypton dizisinin besteciliğini üstlenmiş ve Fortnite oyunu için de müzikler besteleyen Toprak, büyük bir filmin müziklerini ilk defa üstleniyor.

Kendisine başarılar diliyoruz! ???

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap