Campus Wings Kampüsünü Cebine Getiriyor

Zeynep Güçlükol

Zeynep Güçlükol

Bogazici University

Campus Wings, kampüsleri cebe taşıyan bir mobil uygulama. 2 hafta önce App Store üzerinden yayın hayatına başlayan uygulamada neler yapabilirsin?

“Kampüsüm” sekmesinden kendi kampüsünde neler olup bittiğini öğrenebilir bütün kampüs ile istediğini paylaşabilirsin. Ya da ev arkadaşı arayabilirsin, etkinlikleri öğrenebilirsin, dersler hakkında konuşabilirsin, 2. el eşyaları satabilirsin, diğer üniversite kampüslerine bakarak orada neler olduğunu görebilir ve oraya gitmeden oradaki öğrenciler ile tanışabilirsin. Ayrıca “Çevrendekiler” özelliği ile check-in yapmadan yakınındaki (kantinde, sınıfta, kütüphanede) üniversiteli CampusWings kullanıcılarını görebilir, onlara el sallayabilir ve onlarla mesajlaşabilirsin.
Campus Wings kurucu ortakları Anıl Altun, Berke Sarpaş ve Uğur Aydoğdu’dan aldığımız bilgiye göre ekip, 2017 Ocak ayında San Francisco’ya açılmayı planlıyor. Şu an 8 üniversitede(Bahçeşehir Üniversite, Bilgi Üniversite, Koç Üniversite, Yeditepe Üniversite, Sabancı Üniversite, Bilkent Üniversite, İstanbul Teknik Üniversitesi) kullanıcılarına hizmet sunan CampusWings, diğer üniversiteler için çalışmalara ve görüşmelere devam ediyor. Üniversitelerde kurduğu ekipler ile bilinirliği artırmayı amaçlayan Campus Wings hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylas

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/