Çağdaş Yaşam Alanları Tasarlayan Nef’ten Alınması Gereken 6 Ders

Nef

Nef

NEF. Foldhome. Foldoffice. Tasarım. İnovasyon. Kültür. Stil. Sosyal. Sanat.

Türkiye’den dünyaya açılmış bir marka olan Nef, dünyanın 5 kıtasında bulunan müşterileri için; New York, Miami, Dallas, Chicago ve Londra’da eş zamanlı projeler geliştiriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiği patentli keşifleri Foldhome, Foldoffice ve Garantili Proje’yle de lüks yaşamı ulaşılabilir hale getirmeye çalışıyor. Peki Nef’in bugünkü başarısında büyük rol oynayan vizyonundan, misyonundan ve attığı adımlardan nasıl dersler çıkarabiliriz?

1) Metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışın.

“Metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak, ince düşünülmüş, yaşam alanları tasarlıyoruz.” anlayışıyla yoluna devam Nef, detaylara verilen emek ile nasıl başkalaşabileceğimizi, nasıl farklılaşabileceğimizi gözler önüne seriyor.

Her ne iş yapıyorsanız detaylarını önemseyin, gerekirse bu detaylara uzun mesailer harcayın ve en iyi şekilde sergileyin.

2) Keşfedin, planlayın, uygulayın.

Foldhome konsepti dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome’un temel amacını “bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak” olarak açıklıyor. Foldhome’un Türkiye patenti Nef’e ait olup, uluslararası patenti için de İsviçre’de World Intellectual Property Organization’a başvuru yapılmış.

Nef keşfetmeye, keşfettiklerini tutkuyla hayata geçirmeye devam ediyor. Siz de geçmişte yapılanların en iyisini yapmaya çalışırken bir yandan da yeni keşifler için hareket halinde olun ve uygulayın. Bu, yaptığınız işte sizi her zaman farklı kılacak olan en önemli etkenlerden biridir.

3) Tek bir başarıyla yetinmeyin, her alanda gelişin.

Modern yaşam alanları tasarlayan Nef, en iyi yaptığı şeylerin başarısıyla yetinmeyip her alanda en iyisi olmak için çalışıyor.

Bir alanda işinizin en iyisi olabilirsiniz fakat birden fazla alanda iyi işler çıkarmak size unutulmaz başarıların, harika bir geleceğin kapılarını aralayacak.

4) Başarıyı destekleyin.

Farklı liglerde mücadele eden farklı ülke takımlarının sponsoru olan Nef, her daim başarıyı destekliyor. Siz de yakın çevrenizdeki küçük çaplı başarıları destekleyerek başlayabilirsiniz.

5) Sizi siz yapan değerleri sahiplenin: tasarım, inovasyon, kültür, stil, sosyal, sanat gibi.

Arzuladığınız başarılara sahip olduğunuz gün, sizi siz yapan değerlerin ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz. Bu değerleri sahiplenin. İnsanlara anlatacak değerlerle dolu bir başarı hikayeniz olsun, tıpkı Nef gibi…

6) Hayal etmekten vazgeçmeyin.

Nef, altında imzası olan her başarısının bir zamanlar bir kağıda tutkuyla çizilmiş hayaller olduğunu çok iyi biliyor.
Geçmişte, bugünde ve gelecekte yaşanmış ve yaşanacak olan tüm başarıların bir hayal ile başladığını unutmayın!

Çağdaş yaşam alanları sunan Nef’ten ilham almak, onu daha yakından izlemek adına sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Facebook | Twitter | Instagram

Yorumlar (0) Yorum Yap

/