l Para Kontrolü - CEOtudent

Para Kontrolü

Erdem Hilmi

Erdem Hilmi

Girişimci - Full Stack Developer - Startup Trakya - TR Cari - Bilsist

Para ile ilgili birçok söz söylenir, kimine göre araç,kimine göre amaç…
Ama gerçek şu ki zor kazanılır , çabuk kaybedilir.
Günümüzde gerek işletmeler, gerekse freelancer çalışanlar, ya da kısaca bir şekilde müşteri ile iş yapanlar kazanımlarını ve giderlerini takip etmedikleri için karlılıklarını, yaptıkları işlerin finansal verimliliklerini bilmezler.
Bunların yanında dernekler, apartmanlar gibi üyelik üzerine kurulu oluşumlar da aidat takiplerinde ve yine gelir giderlerinin dengelenmesi konusunda takipsizlik kaynaklı sorunlar yaşamaktadır.

Para Kontrolü 1
Peki buradan yola çıkarak ne yapmak gerekiyor ?
Özellikle internet hızlarının da son yıllarda iyi seviyeye gelmesi ile kullanılabilecek programların internet tabanlı ortamlara geçişi hızla arttı. Dolayısıyla eski yöntem yazılım programları gibi masaüstü olup mekan bağımlılığı ve cihaz bağımlılığı da ortadan kalkmış oldu.
Şöyle ki online ortam program yazılımları sayesinde internet olan heryerden bilgilerinize, müşterilerinize, gelir giderlerinize, hesaplarınıza, saha ve personel bilgilerinize cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da internet olan bir bilgisayardan sizlere tanımlanmış kullanıcı bilgileri ile giriş yapıp yönetiminizi internet olan her platformda yapabilmektesiniz.
Mekan bağımsızlık ve hız artık günümüzde o kadar önemli hale geldi ki herkes bir koşturmalar içindeyken dahi işlerini ya da müşteri hesaplarını internetten hemen erişebilir olma ihtiyaçları doğdu. Zaman dediğimiz en değerli olgu kazanımını sağlamış oldu bu internet web tabanlı yazılımlar.
Güvenlik soruları olanlar için şu denilebilir ki , bulut tabanlı yazılımlar eski klasik yapılardaki programlarınızdan çok daha üst seviyede güvenliğe sahipler. Hem düzenli ve otomatik çok fazla yedekleme imkanı ile öne çıkarken, hem de eski masaüstü yazılımlarınızın bilgisayarların sistem çökmesi ile, elektrik kesilmesi ya da donanımsal arızalar nedeniyle verilerinizin heba olma riskini ortadan kaldırmaktadır.
Online Müşteri, Cari hesap ve iş takip programlarına örnek olarak TR Cari ‘ yi inceleyebilirsiniz.
www.trcari.com adresinden ücretsiz kayıt ve 14 gün deneme imkanı veren TR Cari modüler yapısı ile kullanıcı dostu pratik kullanımı ile ön plana çıkmış görünüyor.
Ayrıca Startup’lar için özel bir paketi sayesinde [email protected] adresine mail atan Startuplar için ücretsiz 6 ay kullanım imkanı sunmakta.

Para Kontrolü 2
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/