Başlık

Hakkı Uluçay

Hakkı Uluçay

Mavileri toplamayı seviyor

Başlık koymayı beceremiyorum. Konu ne olursa olsun birşeye şu budur diyemiyorum. Ve yazım kurallarına pek takmıyorum. Kırmızı kırmızı altı çizili hata gösteriyor sinir bozucu.
 Ne demiştim ‘ başlık ‘ . Evet başlık bulmak zor . İlk ona bakarız çünkü. O neyse o çeker bizi ve tıklarız ona .Dikkatini çekmez ise içine bakmazsın bile. Çünkü sen ‘başlık’ koyabilen birisisin belki yada bilmiyorum sana kalmış ister oku ister okuma.
Nelerden bahsetmek isterim ? Bilmem bence minik şeylerden bahsedelim. Yazmayı sevmek gibi . Yada neden yazarız ki ? Beynimizde var zaten , yada içeride bi yerlerde yazılı zaten. Açıkçası yazmayı seviyorum çünkü sadece seviyorum artılarına odaklanmıyorum veya varsa eksilerine. Yazıyorum işte merak ediyorum çünkü kalemi oynatmaya başlayınca neler olacağını inan bilmiyor insan gidiyor anam diyoorsun bu nee laann 😀 Ama öyle işte yazmak çok ne biliyim böyle çantada 5 TL bulmak gibi anladın mı ? habersiz böyle minik ama mutlu eden esprisini yapabildiğin bir şey gibi.
Her neyse güzel  bi başlangıç olsun istedim bir şeyler yazmak istedim neler yapabilirim yada neler paylaşabilirim diye ? Sence devam edelim mi ? 
Tabiki devam edicem nezaket olsun diye sordum maksat cool olmak
Kategoriler: Psikoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/