Buhar Makineleri 2019 Sıralamamız

son zamanlarda evlerde kullandığımız kalorifer ve klimanın etkisiyle nem azaldığı için ortam kurumaktadır. Oluşan bu nem azlığı da insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bundan dolayı ortamı nemlendirecek bir alete ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Bu durumun farkına varan üreticiler harekete geçmiş ve ortamı nemlendirecek, buhar verecek bir makine üretmişler. 

Üretim ile birlikte talebin de artmasıyla paralel olarak birbirinden farklı birçok marka ve model piyasaya çıkmışken bizlerde bu karışıklığa mahal vermemek için buhar makinesi tavsiye listemizi sıraladık.
Motorola MBP83SN
Ürün özellikle de bebeklerin serin ve rahat bir uyku ortamına sahip olabilmeleri için iyonizer özellikli yani ortamda bulunan zararlı bakteri ve partikülleri, havaya yaydığı iyonizerler sayesinde imha edebilmektedir.
Weewell WHC752
Weewell soğuk ve sıcak buhar makinesi, açacağınız ortamın ideal nem dengesini sağlarken aynı anda iyonik temizleyici özelliği ile ortama iyon salarak ortamda bulunan zararlı bakterileri ve partikülleri hem sterilize ederken hemde kötü kokuları gidermiş olur.
Weewell WHC730
Oda ısısı nem oranını gösteren dijital ekran göstergesi vardır. Uzaktan kumandalı olduğu için yerinizden kalkmadan komut verebilirsiniz. İstediğiniz süreyi ayarlayıp siz yokken çalıştırıp ve kapatabilirsiniz.
Yukarıda bulunan özet yazı hakkında ayrıntılı incelememizi görmeniz için bu ‘bebek buhar makinesi tavsiye‘ bağlantıya tıklamanız yeterlidir.
Kategoriler: Gelişim

Yorumlar (0) Yorum Yap

/