Bu Sınıfta Müzik Dinlemek Serbest

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

2008’de kurulan sevilen müzik grubu Model; Red Bull Konser 101 etkinliği kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde hafızalardan çıkmayacak bir konser gerçekleştirdi.

“Bu sınıfta müzik dinlemek serbest” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte hazırlanan sorulara doğru ve en hızlı cevap veren ilk 50 kişi, artı 1 misafirleri ile konsere katılmaya hak kazandı.Bir arkadaşımız kendi blogunda bu renkli konserden şu şekilde bahsetmiş:

“Saçma sapan bir günden ve okulun sıkıcılığından kurtulmak için ortaya attığımız minik kaçamakların değerini hepimiz biliyoruz çünkü hepimiz kaçmak istiyoruz. Özellikle “ders”, “sınav” gibi dayatmaların bunalımlarını çoğu zaman dorukta yaşıyoruz/ben yaşıyorum. Geçenlerde afişini gördüğüm Konser 101 etkinliğinin arkasında yatan marka olan Red Bull‘un üniversitemizdeki temsilcisi arkadaşıma sordum: “Bu ne?” ve devamı geldi… Bir enerji alındı, kodu gönderildi, yarışmaya katıldık, sorular geldi, cevapladık, kazandık, gittik. Gerçekten bir sınıfa girdik ama her şey çok farklıydı.”

27 Nisan Çarşamba günü gerçekleşen konserde sınıfın dışarısında da Model’e gösterilen ilgi büyüktü. Grubun şarkılarına eşlik eden öğrenciler unutulmaz 1 saat yaşadılar.

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylas

Kategoriler: Eğitim, Kreatif, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/