“Borsabit”

mustafa akcasu

mustafa akcasu

okumaya doyamayan adam

 

 
   Yerli kullanıcılara kriptopara hizmeti verme amacıyla birçok borsa piyasaya giriş yaptı. Piyasada yerleşmiş ve işlem hacmi epey yüksek olan borsalar arasında şansları var mı? Bu piyasada tutunmak adına neler yapacaklar? Peki bir şeyler yapması gereken sadece piyasaya yeni giren borsalar mı? Eski borsalar yeni rakiplerine karşı var olan kullanıcılarına nasıl sahip çıkacaklar?

  Soruları çoğaltmak mümkün. Ama ben size piyasaya yeni giriş yapan borsaların birinden, güvenlik ve teknoloji anlamında işini sağlam yapan ve şimdilik adı çok duyulmasa da ilerde yeri sağlam gözüken bir borsadan “ Borsabit’ten ” bahsedeyim.

   Web sitesinin hizmet vermeye başlamasından 3 hafta sonra mobil uygulamalarını tanıttılar. Android ve iOS uygulamaları 10 binlerce kez indirildi ve çok beğenildi. (Türkiye’de uzun süredir hizmet veren Bitcoin borsalarının bile mobil uygulaması hala yok.) Site üzerinden yapabileceğiniz hemen hemen her işlemi bu mobil uygulamalar üzerinden de yapabiliyorsunuz.

 

   İlk başta sadece Bitcoin alış satış hizmeti verirken, borsalarına Ethereum eklendiğini ‘ETH işlemi yapan ilk 100 kişiye 0,005 ETH hediye’ kampanyası ile duyurdular. Anladığımız kadarı ile her altcoin eklemesinde hediyelerin de devamı gelecek.

   Şimdiki kampanyaları ise Borsabit Referans Programı. Borsabite kayıt olduktan sonra sizde arkadaşlarınızı bitcoin ve altcoin alışverişi yapması için davet edin ve arkadaşınızın ödediği komisyon ücretinin %50’si anında hesabınıza geçsin.

  Bu ve buna benzer kampanyalar hız kesmeden devam edecek gibi gözüküyor. Kısacası bu uygulamayı takipte kalın, fırsatları kaçırmayın.

iOS Cihazlar için download linki: https://goo.gl/kaqXt8

Android Cihazlar için download linki: https://goo.gl/rWXUb4

İletişim

Borsabit Destek

[email protected]

www.borsabit.com

Kategoriler: Ekonomi

Yorumlar (0) Yorum Yap

/