l

Boğaziçi Marka Zirvesi’nin 5.si Düzenleniyor! - CEOtudent

Boğaziçi Marka Zirvesi’nin 5.si düzenleniyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Boğaziçi Marka Zirvesi’nin 5.sini düzenliyor. Pazarlama alanında başarılı ve önemli isimleri bir araya getirecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl #geleceğeilhamver mottosuyla 1-2-3 Aralık tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall ve Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Boğaziçi Marka Zirvesi’nin sponsorları arasında P&G, Eczacıbaşı, Colgate-Palmolive, L’Oreal,Pfizer ve Pladis gibi markalar bulunuyor. Sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilecek oturumların yanı sıra etkinlikte; dijital çağın pazarlamaya etkisi, sanat ve pazarlamanın birlikteliği, e-ticaret, tüketici davranışları ve algıları, e-spor ve sanal gerçeklik gibi ilgi çekici konular da yer alıyor. Kısacası Boğaziçi Marka Zirvesi, birbirinden keyifli ve interaktif oturumlarıyla satış, pazarlama ve reklamcılık gibi alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir deneyim fırsatı sağlıyor. Aynı zamanda; gif, photobooth gibi eğlenceli ve katılımcıların bolca zaman geçirebileceği interaktif öğelerle dolu fuaye alanı ve Papa John’s, Eti, Gloria Jean’s gibi markaların ürünleriyle zenginleşen barter alanı katılımcılara dopdolu bir üç gün imkanı sunuyor.
1 Aralık Cuma günü Kaan Varnalı ve etkinlik direktörü Emir Akkoyun’un açılış konuşmalarıyla başlayıp daha sonrasında Kaan Kural, Bora Koçyiğit ve Hakan Baş gibi önemli isimlerin yer alacağı E-spor paneliyle devam eden etkinlikte, 2 Aralık Cumartesi günü akademisyen yazar Uğur Batı ve 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk birbirinden ilginç sunumlarıyla katılımcılarımıza çok farklı bakış açıları kazandıracak. Aynı gün Markalar Fısıldıyor’dan Nükhet Vardar,“Yeni Marka Yaratmak” üzerine bir vaka analizi gerçekleştirecek. 3 Aralık Pazar günü ise; İKSV Pazarlama Direktörü İrem Uluç ve TBWA Yaratıcı Ekip Lideri Yiğit Karagöz, P&G Türkiye ve Kafkaslar Kadın Bakım Kategorisi Marka Müdürü Özge Tanju gibi isimler renkli konuşmalarıyla sahnede olurken, Marketing Holmes’un pazarlama ve algılar üzerine yapacağı sunum da Boğaziçi Marka Zirvesi’ne heyecan katacak.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/