Bir Kutu Kitap 

Herkesin yeni yıla girerken, artık hayatını daha verimli ve düzenli yaşamaya başlayacağı ile ilgili hedefleri vardır. Bunlardan biri de mutlaka size tanıdık gelebilir: “Bu sene daha fazla kitap okuyacağım!” 

Şöyle bir düşününce; içimizden kaç kişi düzenli olarak kitap okumak istiyor ama hep yeterli vakit bulamadığından yakınıyor? Muhtemelen aramızdaki çoğu kişi bu görüşe katılıyordur. Çünkü iş ve okul hayatımızın karmaşıklığı arasında hem okumak istediklerimiz kitapları bulup, hem de onları almaya gidip daha sonrasında eve gidip okumaya başlamak çok uzun bir iş olarak geliyor hepimize ve bundan dolayı sürekli hayatımızda kitap okumayı arka plana atıyoruz.

İşte birkutukitap bu noktada devreye girerek, bize her ay okuyabileceğimiz 3 kitap yolluyor. Hemde oldukça düşük bir ücretle bu hizmeti size sunuyor. Dilerseniz devamını birkutukitap‘ın kurucularından Alparslan Demir’den dinleyelim.

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap