l Bir Konu Bir Konuk'da Webtures CEO’su Kaan GÜLTEN - CEOtudent

Bir Konu Bir Konuk’da Webtures CEO’su Kaan GÜLTEN

Bir Konu Bir Konuk'da Webtures CEO’su Kaan GÜLTEN 1
Bir Konu Bir Konuk Kasım ayı etkinliğinde katılımcılarını Webtures CEO’su Sn. Kaan Gülten ile buluşturuyor. 27 Kasım Pazartesi günü ‘Girişimciler İçin Hızlı Büyümede Dijital Pazarlamanın Önemi’ konusunda yapılacak söyleşide sınırlı sayıda katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

 ”Bir Konu Bir Konuk’‘ konuğu Kaan Gülten , SEO alanındaki çalışmalarına 2007 yılında başladı. 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak sektörde yer almaya başladı. İlk kitabı “Uzmanından SEO” sektörün ve yayınevinin en çok satan ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektörde büyük bir bilgi açığını doldurmayı başarmıştır. İkinci kitabı Sorularla SEO ile birlikte de şu anda toplamda 54.000 adet satış rakamına ulaşarak önemli bir başarıya imza atmıştır. 2011 yılında Webtures şirketini kuran Gülten, son 6 yıldır 35 kişilik ekibiyle birlikte birçok markaya SEO, dijital pazarlama ve UX hizmetleri vermektedir.
 Webtures CEO’luk görevini yürüten Kaan Gülten ile Kasım ayı söyleşisi 19:00-21:00 saatleri arasında Garanti Partners‘da gerçekleşecek.
Katılımcılar arasından projesini Webtures CEOsu Kaan Gülten’e sunmak isteyen kişilerin kayıt formunu doldurduktan sonra [email protected] adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gerekiyor. Eleme sonrası katılımcılardan bir kişi sunum şansı kazanacak.
Bir Konu Bir Konuk etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Facebook ve Twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için [email protected] adresine mail gönderebilir, kayıt işlemlerini buradan yapabilirsiniz.
 (*Not: Etkinliğimizde isteyen katılımcılarımıza katılım belgesi verilmektedir. Katılım belgesi ücretlidir. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacaktır. Etkinlik kayıtlarının etkinlik tarihinden 3 (üç) gün öncesine kadar yapılması gerekmektedir). 
Kategoriler: Girişimcilik, Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/