Bill Gates, Geleceğin En Parlak 3 Meslek Alanından Bahsediyor

26 Aralık 2016

Profesyonel ağ LinkedIn’in yöneticisi Daniel Roth, geçen haftalarda Microsoft’un kurucusu ve teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Bill Gates ile bir röportaj gerçekleştirmiş.

Röportajında hem temiz enerji üretimi ve iklim değişikliği ile mücadele gibi konulardan bahseden, hem de Donalp Trump’ın başkanlığı ile ilgili düşüncelerini paylaşan Bill Gates, gelecekte en fazla talep göreceğini düşündüğü mesleklere de bu röportajında yer vermiş.

“Mutlaka kod yazmanız gerekmiyor fakat mühendislerin neler yapabildiklerini ve ne yapamayacaklarını anlamanız gerekiyor” diyen Gates, gelecekte kariyer yapacak kişiler için en önemli çalışma alanlarının fen bilimleri, matematik ve ekonomi olduğunu söylüyor.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Pandemi ile ticaretten eğitime, içerikten sosyal yaşama kadar her noktada dünyanın dijitalleşmesi giderek hızlandı. Dolayısıyla sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak hem m...

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo 2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Yorumlar (0) Yorum Yap

/