Bilgisayarını Aç, Kahveni Hazırla: Onlarca Firmayla İş ve Staj Görüşmesi

Anbean

Anbean

Kariyer yolculuğunda anbean yanındayız.

İş ve staj bulma süreçleri birçoğumuz için sancılı geçebiliyor. Etkinliklerde stant stant geziyoruz, network fırsatlarını kolluyoruz fakat tam da aradığımızı bulamıyoruz.
Sizden onlarca firmanın stant açtığı bir kariyer fuarı hayal etmenizi istesek ve bunun yalnızca sanal ortamda olduğunu, istediğiniz firmayla istediğiniz iş ya da staj görüşmesini bilgisayarınızın karşısında gerçekleştirebileceğinizi söylesek?

Üniversite İletişim Ajansı Anbean tarafından 6 Aralık tarihinde 3.’sü düzenlenecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler istediği yerden şirketlerle online platformda bir araya geliyor. Şirketlerin profillerini inceleyip, iş ve staj imkanlarından haberdar olacakları Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirket çalışanları ile online konuşma gerçekleştirip dilediği soruları sorup, CV’lerini direkt olarak şirkete ulaştırıyor.

BSH ve Tofaş’ın Ana Sponsor, Anadolu Grubu, DenizBank, GSK ve Siemens’in Stratejik Partner olarak yer aldığı Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı’nda, öğrenciler dilediği şirketi seçip sorularını canlı olarak sorabilmekte. 6 Aralık’ta gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, toplamda 22 şirket yer alacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için: sanalkariyerfuari.com

Yorumlar (0) Yorum Yap

/