Beğenilerinizi Kripto Paralara Dönüştürebileceğiniz Sosyal Platform: Selfllery

Elif Özçakmak

Elif Özçakmak

İTÜ - İşletme Mühendisliği | Editör @ceotudent

Kişisel verilerimiz, pek çok şirket tarafından kullanılıyor ve onlar için büyük önem arz ediyor.
Siz, bu sosyal ağlarla şirketler arasındaki veri alışverişinden ne kazanıyorsunuz? Genellikle hiçbir şey.

Selfllery, beğenileri çok olan sosyal medya kullanıcılarını düşünmüş ve kullanıcıların paylaştığı gönderilere gelen beğenileri kullanıcı yararına dönüştürmeye karar vermiş.

Yüklenen video ve fotoğrafları stok içeriği olarak satarak gelir elde ederken, kullanıcı etkinliğine dayalı bir sistem geliştirmiş.

Selfllery’de kullanıcı, paylaştığı video veya fotoğraflara gelen beğeni başına bir token kazanıyor.

Kullanıcı, bu tokenları kripto paralara dönüştürerek ya da hayır kurumlarına bağış yaparak kullanabiliyor. Ayrıca bu tokenlarla yarışmalara katılmak da mümkün.

Kullanıcı profili, beğeniler, paylaşımlar, yorumlarla daha değerli hale geliyor. Profilinizin değerine göre, gelen beğenilerin kaç token ederinde olduğu hesaplanıyor.

Site içinde ne kadar aktif kullanıcı olursanız, profiliniz o kadar değerli oluyor. Kısacası siz platforma kazandırdıkça, kendiniz de kazançlı oluyorsunuz.

Selfllery içinde kripto para ödüllerinin kullanıcılara sunulmasının Mart ayında; bağış sistemi ve ödül mağazasının da Mayıs ayında aktif olacağı planlanmış.

Platform yeni olduğu için Selfllery, deneme amaçlı kullanıcılarını bekliyor ve gelişmesine katkıda bulunacak kullanıcılara da ekstra token verileceğini söylüyor.
Kategoriler: Dijital, Ekonomi, Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/