l Beatrips, Yeni Etkinlik Rehberiniz - CEOtudent

Beatrips, Yeni Etkinlik Rehberiniz

Berk Tezkoşar

Berk Tezkoşar

Calibration Engineer, Tech Editor, DJ

İstanbul’da gözden kaçan birçok etkinliği, mekanı ve çok daha fazlasını kaçırmadan takip etmenizi sağlayan bir etkinlik rehberi olan Beatrips, farklı platformlarda kaybolan tüm etkinlik ve mekan bilgilerini en ince detaylarına kadar sizin için listeliyor ve kategorilere ayırıyor.

Uygulamanın içinde aynı zamanda kullanıcıların daha fazla vakit geçirmelerini sağlayan “keşfet” adında bir blog var. Bu blog sayesinde mekanları keşfedebiliyor, en iyi festivalleri kaçırmıyor ve eğlenceli etkinlikleri bir arada görebiliyorsunuz. Blogu aynı zamanda beatrips.com ‘dan da takip edebilirsiniz.Beatrips, Yeni Etkinlik Rehberiniz 12 ay önce Apple Store ve Google Play üzerinden launch eden uygulama 10bin indirmeye ve haftalık 5400 civarı aktif kullanıcıya sahip.

Ekipten aldığımız bilgiye göre Beatrips, ilk etapta üniversiteler ve içerikler üzerinden kullanıcılara ulaşmayı hedefliyor. Şimdiden 11 üniversitede kurdukları 15 kişilik ekipleriyle sadık bir hedef kitleye doğru adım adım ilerliyor.

Eğlenceli üslubuyla sizi içine çekip kısa zamanda bir etkinlik kurdu haline getirecek Beatrips için detaylı bilgiye yine beatrips.com adresinden ulaşabilirsiniz.

facebook-paylas2  new-twitter-paylas2

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/