AVENGERS: İNFİNİTY WAR 2. FRAGMAN ÇIKTI !!

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

Bende şuan yeni izledim ve tek kelimeyle efsane bir fragman. Fragmanı izlerken bile çok yükseldim şimdiden söyleyim bende beklenti bir hayli arttı. Neyse çok uzatmadan fragmanı buraya bırakıyorum. İzledikten sonra altına bakmayı unutmayın.

İlk önce neden bu kadar yükseldiğimi açıklayayım.
1. Bu marvel filminde en az 1 kahramanın öleceğini artık herkes tahmin ediyordu ve son sahnede de Captain Amerika , Thanos’la tek başına mücadele ediyor ve Captain Amerika’nın yenmesi imkansız gibi bir şey ve açıkçası ben onun ölmesini hiç ama hiç istemiyorum.
2. olarakta Thanos’un küçüklüğüne inecekler gibi duruyor ve her ne kadar çok piskopat birisi ruh hastası olsa da küçüklüğünde yaşadığı şeyler yüzünden böyle olmuş olabilir ve biz bunları görürsek filmin bir kısmında onu haklı bulacağımızı düşünüyorum. tabi tamamen değil ama bir acıma bir şey olacaktır mutlaka. 
3. ise bu biraz kişisel bir şey ama ben Doctor Strange karakterini nedense çok seviyorum o böyle beyniyle bir şey yapınca falan çok hoşuma gidiyor (tamam bu salakça açıklamadan dolayı beni vurmayın) ve Doctor Strange’in 1 tane kendi filmi var onun dışında diğer filmlerde çok az görülüyor belki de hiç görülmüyordur ve bir marvel filminde daha onu göreceğim için ben ayrı bir sevindim.

Kategoriler: Kültür, Sanat

Yorumlar (0) Yorum Yap

/