ASK WOMEN’20 GELİYOR!

İTÜ Denetim ve Danışmanlık Kulübü tarafından düzenlenecek olan Ask Women için geri sayım başladı! Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Ask Women, 27 Şubat 2020 tarihinde İTÜ Ayazağa Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde sizlerle!

Ask Women, günümüz Türkiye’sinde kadının iş hayatındaki ve sosyal yaşamdaki yerini aydınlatmak amacıyla düzenlediğimiz Ask Women, bu yıl “Cesaret Et Yeter!” sloganından yola çıkarak birbirinden başarılı konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecektir.

Bir gün sürecek olan organizasyonumuzda FMCG, Kimya, Teknoloji, Enerji gibi sektörlerden önde gelen firmalarla ve birbirinden değerli konuşmacılarıyla birebir iletişim kurarak yolculuğunuzun rotasını oluşturabilirsiniz!

Ask Women’da; BP, Allianz, Pfizer, Pepsico, Nestle, Abdi İbrahim, Media Markt gibi sektöründe lider birçok firma zengin fuaye alanı ve sürpriz oturumlar sizi bekliyor! Siz de #CesaretEtYeter diyorsanız hemen kayıt olup organizasyonumuzda yerinizi ayırın! Toplamda 6 oturumda 4 farklı sektöre hitap edecek etkinliğimizde sürpriz oturumlarımızla sizleri bekliyor olacağız!

Etkinliğe kendini geliştirmek isteyen herkes; okul, bölüm ve sınıf ayırt etmeksizin davetlidir. Etkinlik tüm katılımcılarımıza ücretsiz olmakla beraber en az 3 oturuma katılan herkese sertifika verilecektir!

Kayıt olmak için; https://www.ituddk.com/ask-women/

Kategoriler: Gelişim

Yorumlar (0) Yorum Yap

/