aktifbelediye.com Türkiye’de Bir İlk Projesi

Aktif Belediye

Aktif Belediye

İstanbul'da ki Belediyelerimizin Etkinliklerini Yayınlayabileceği Ortak Platform

www.aktifbelediye.comİstanbul da neler oluyor projemizde belediyelerimiz çalışıyor bizler paylaşıyoruz, sizler de takipte kalarak belediyelerinizin çalışmaları hakkında haberdar oluyorsunuz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere İstanbul da ki tüm belediyelerimize yer vermiş olduğumuz bu projemizde…

Kültür-Sanat, etkinlik, duyuru ve projelere ver verilmektedir. Siyasi konular içermemektedir.

Bu statüde belediyelerimiz paylaşımlarını yaparak etkili bir şekilde çalışmalarını duyurabilir, beğeni ve takipçi oluşturabilirler. İsmimizden de anlaşıldığı gibi projemizde aslında en aktif belediyeyi görmek ve bunu halkımıza yansıtabilmek temel amacımız. Belediyelerimiz platformumuzda ne kadar aktifse (paylaşım olarak), beğeniliyor ve takip ediliyorsa o belediye yılın en aktif belediyesi olarak kabul edilir ve bu istatistiğin sonuçları halkımıza duyurulur.

Belediyelerimizin sayfalarında yer alan ve her belediyenin kendisine ait entegre edilmiş şikayet ve öneri kategorisinden şikayet ve öneride bulunmak istediklerinizi üye olarak bize ulaştırabilirsiniz.

Her Belediyenin kendisine ait paylaşım yapabileceği sayfaları bulunmaktadır. Bu alanlar aslında projemizde bölgesel tanıtımının yapılabileceği ideal sayfalardır. Bu ayrıştırılmış sayfalarımızda firmalar bölgesel reklam verebilir, firmasını etkili bir şekilde duyurabilir.
Projemiz bununla birlikte daha çok gelişip farklı entegrasyonları da beraberinde getiricektir. www.aktifbelediye.com‘u takipte kalarak olan bitenden haberdar olabilirsiniz.

www.aktifbelediye.com’u takipte kalarak olan bitenden haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/