Akbank müşteri hizmetleri

Banka Müşteri Hizmetleri

Banka Müşteri Hizmetleri

uygunkredibankalar.com Ceotudent Blogu.

Akbank 444 25 25 numaralı çağrı merkezi ile 7/24 istediğiniz zaman bankayı arayabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yapmak isteyen bankanın müşterileri, bu konuda bulunan bilgilerden yararlanabilir. Akbank çağrı merkezini arayarak eft, havale, ödeme işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, şifre işlemleri, hesap özeti ve diğer bilgi alma, vadeli hesap işlemleri, döviz işlemleri ve diğer bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

AKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA 2019

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasında yer alan bilgilere göre, 2019 yılında Akbank çağrı merkezini arayarak hemen müşteri temsilcisiyle konuşabilirsiniz. Ancak öncelikle sizlere bankasi.net olarak bir tavsiyemiz olacaktır, bu da çağrı merkezini arayıp sıra beklemek yerine (Akbank büyükbir banka olduğundan dolayı çağrı merkezinde her zaman yoğunluk vardır.) Akbank internet şubesine (https://www.akbank.com/) giriş yapabilir ve yukarıda saydığımız havale, para transferleri, fatura ödemeleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, hesap açma-kapama, döviz alım-satımı, yatırım işlemleri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirebilir ve bu saydığımız tüm işlemleri ordan da yapabilirsiniz.

AKBANK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ DİREK BAĞLANMA

1. İlk olarak Akbank müşteri hizmetleri numarası “444 25 25” veya “0850 222 25 25” numarasını arayınız.

2. Sonrasında ise karşınıza çıkan sesli komut sistemi menüsünde “2” tuşuna basın.

3. Tc kimlik numaranızı girdikten sonra kart şifrenizi girin.

4. Daha sonrasında ise “0” sıfır tuşuna basın.

Yukarıda yer alan işlemlerin gerçekleştirmeniz halinde, eğer sıra yoksa direk Akbank müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Ayrıca Akbank müşteri temsilcisi direk bağlanma 2018 konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/