32 Farklı Şirketle Bilgisayar Başında İş ve Staj Görüşmesi: Sanal Kariyer Fuarı

Anbean

Anbean

Kariyer yolculuğunda anbean yanındayız.

15 Şubat 2018

Üniversite İletişim Ajansı Anbean tarafından 1 ve 15 Mart tarihlerinde 4.’sü düzenlenecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler istediği yerden şirketlerle online platformda bir araya geliyor. Şirketlerin profillerini inceleyip, iş ve staj imkanlarından haberdar olacakları Sanal Kariyer Fuarı’nda, öğrenciler şirket çalışanları ile online konuşma gerçekleştirip dilediği soruları sorup, CV’lerini direk olarak şirkete ulaştırıyor.

32 farklı şirketle tek tıkla iletişim

Anadolu Grubu, BSH, pladis ve Tofaş’ın Ana Sponsor; DenizBank, GSK, Kuveyttürk ve Siemens’in Stratejik Partner olarak yer aldığı Türkiye’nin tek dijital kariyer fuarı’nda, öğrenciler dilediği şirketi seçip sorularını canlı olarak sorabilmekte. 1 ve 15 Mart’ta, 2 kez gerçekleşecek olan Sanal Kariyer Fuarı’nda, toplamda 32 şirket yer alacak. Öğrenciler, 1 veya 15 Mart’ta Sanal Kariyer Fuarı’na katılabilir, aklındaki tüm kariyer sorularına cevap bulabilir.

İlki 6 Aralık 2017’de gerçekleşti!

Toplam 12.000’in üzerinde öğrenci ve 47 farklı şirketin katıldığı Sanal Kariyer Fuarı’nda, 7.200’ün üzerinde online konuşma gerçekleştirildi. Onlarca öğrencinin staj ve iş bulduğu platforma, bu sene de ilginin yüksek olması bekleniyor.

Başvuru formu ve detaylı bilgi için: SanalKariyerFuarı.com

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap