2018 Erkek Modasından Öne Çıkanlar

ERKEKMİ

ERKEKMİ

Online Erkek Dergisi - https://erkekmi.com

30 Ocak 2018

Bu sezon erkek gardıroplarında bulunması gereken olmazsa olmazlara göz atmaya ne derseniz?

V yaka kazakların dönüşünden raflara yeniden gelen dikey çizgili gömleklere, beyaz jean pantolonlardan rengarenk snekarlara, kayısı rengi tişörtlerden bordo renklerinde kazaklara, 2018 erkek modasında sahip olmanız gereken parçalara bakın. 

V Yaka Kazak
Geçtiğimiz sene trendler arasında görülmeyen ancak 2018’de tekrar görmeye başlayacağımız V yaka erkek kazakları bu sene özellikle ince kumaşlı tasarımlar ile gardıroplarda yerini alacak. Desen detayları bulandıran V yaka kazakları hafta sonu tarzlarına hareket katacak. 

Düz Paça Pantolon

Skinny pantolonlar bu sene rafa kalkıyor ve yerlerine zamansız, klasik kesimlerinden birisi, düz paça erkek pantolonlarını raflarda göreceğiz. Anlayacağınız bu sene gardıroplarınızda bulunan hem dar hem de bol paça pantolonlar çıkarabilir, yerine bu düz ve konforlu pantolonlara yer açabilirsiniz.

Dikey Çizgili Gömlek 

Çizgililer geri döndü! Üstelik bu kez de dikey formlarda… Yazı özleten bu çizgili polo gömlek modelleri sıcak mevsimlerde bol bol görebilecebileceğinizi hatırlatalım.

Çok Renkli Snaker

Son dönemlerde sneakerlarda minimal görüntü hakim idi. Ancak bu sene minimalizm kırılıyor ve rengarenk sneaker modelleri dolaplarda ki yerini almaya başlıyor. Klasik beyaz snakerlara kısa bir süre veda evin ve kendinize bol renkli bir çift sneaker edinin.
Beyaz Jean

Kış için pek fazla uygun olmasa da ilkbahar ve yaz ayları adına dolabınızdaki vazgeçilmezler birisi de beyaz erkek jean pantolon modelleri olacak. Çünkü ayakkabılar renkleniyor, gömlekler desenleniyor; sadelik bir şekilde sağlanmalı. Bu durum da beyazın gücü ile mümkün.

Erkek modasını yakından takip et ??
https://erkekmi.com/
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap