11. Kampüs Gelişim Günleri ODTÜ’de Başlıyor

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu tarafından Tofaş ana sponsorluğunda, bu sene 27-28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde ODTÜ Kemal Kurdaş Kültür ve Kongre Merkezi’nde 11.’si gerçekleştirilecek Kampüs Gelişim Günleri için geri sayım başladı!

Odak noktası öğrenciler olan etkinliğin amacı katılımcılara her alanda kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamak. Bu yüzden etkinliğin çok geniş bir alan skalası bulunuyor. Etkinlikte girişimcilik, gıda, elektronik, kimya, finans otomotiv, tasarım, kişisel gelişim, eğitim, bilişim, savunma sanayi, enerji, pazarlama ve daha birçok güncel konu alanlarında uzman konuşmacılar ile etkili bir şekilde işleniyor ve 3 gün boyunca sürecek oturumlar ve çalıştaylar düzenleniyor.

Geçen senelerde  şirket yöneticilerine ek olarak Uzayda En Uzun Süre Kalan İkinci Kadın Astronot  Shannon W. Lucid gibi değerli isimleri de ağırlayan etkinlik bu sene de tam hızla devam ediyor. Etkinlik bu sene Cambrige Üniversitesi’nde akademisyen olan Mete Atatüre, Game of Thrones dizisinde çizer olan Onur Çaylı ve ünlü tiyatrocu Şebnem Bozoklu gibi değerli isimleri ağırlıyor. Etkinlik aynı zamanda IEEE ODTÜ’nün çıkardığı 5000 tirajlı BİLTEK dergisinin 40. Sayısının galasına da ev sahipliği yapacak.

Detaylı bilgiye ve kayıt formuna buradan ulaşabilirsiniz.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Etkinlik, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/