10 Saniyede Güzel Sanatlar’da Staj

Çağatay Gültekin

Çağatay Gültekin

CEOtudent - reklamcı kafası

Türkiye’nin köklü reklam ajanslarından olan Güzel Sanatlar, kendisini yenileyerek, stajyerini Snapchat üzerinden seçecek. CV’lerin, staj için başvuran adayları sınırlandırdığını düşünen ajans, günlük yaklaşık 8 milyar video gösteriminin gerçekleştiği 100 milyondan fazla kullanıcının yer aldığı Snapchat dünyasına açılıyor. Ajans, adayların, kendilerini en iyi ifade ettiklerini düşündükleri şekilde, “guzelsanatlar” hesabından kendilerine ulaşmalarını istiyor.

Ajans Başkanı Burçin Ergünt konuyla ilgili:

“Snapchat kaybolan mesajların platformu. Bir kere izlediğinizde sizi etkiliyorsa yaratıcı; yoksa telefonunuzdan da zihninizden de kayboluyor. Aynı reklamlar gibi.”

açıklamasında bulundu.

Gönderilen snapleri, Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörler tarafından kontrol ederek yaratıcı snaplerin sahiplerini, 1 Haziran – 1 Eylül arası için oluşturulan özel staj programına davet edecek. Davet işlemi yine Snapchat üzerinden olacak.
snapchat

Konu, akıllara Snapchat’te çalışmak için CV göndermek yerine, SnapCV diyebileceğimiz şekilde, yüklediği öykülerle iş başvurusunda bulunan Eli Maravich’i akıllara getirdi. Biz daha fazla bir şey demeyelim, kendisini izleyelim. Sendeyiz Eli,

Maalesef, Eli, bu video sonrasında olumlu bir dönüş alamadı ama Güzel Sanatlar’da staj fırsatı bir snap uzakta!

Kaynak.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Yorumlar (0) Yorum Yap

/